Vzorník látek

 

Nenašli jste v naší nabídce produkt, který hledáte? Chcete vyrobit čepici z jiného vzoru nebo podložku s dekou podle Vašich představ?

Žádný problém :-) Díky naší široké nabídce metráže a produktů, které naleznete níže si u nás vybere opravdu každý!

Napište nám!

 

Čelenky s mašlí: Nabízíme ve velikostech 0-3 měsíce, 3-6 měsíců, 6-12 měsíců, 1-3 roky, 4+, 9+ a dospělá

MINI čelenky s mašlí: UNI velikost, barva čelenky bílá, sv. růžová, sv. a tm. hnědá. Jedna velikost elastické čelenky pro všechny velikosti.

BIG čelenky: Vyrábíme na zakázku podle Vámi zaslaného obvodu hlavy. Tyto čelenky mají v zadní části pružnou gumu a vydrží tak mnohem déle než klasické čelenky jelikož jsou více elastické. 

Čepice: Velikost 0-2 měsíce, 2-4 měsíců, 6-12 měsíců, 18 měsíců-5 let, 5-10 let, 10 a více let (dospělá). Jedná se o tzv. šmoulí střih, který je velmi oblíbený u všech dětí a maminek.

Turbany: Dostupné ve vel. 0 - 3 měsíce, 3 - 6 měsíců, 6 - 18 měsíců, 18 měsíců - 5 let, 5 a více let

Overaly, kabátky: Pokud se rozhodujete mezi velikostí 68/74, 80/86, 92/98 doporučujeme zvolit o číslo menší. Overaly jsou větší a navíc se dají ohrnout rukávy i nohavice, takže je lze prodloužit až o cca 5cm. Podšití fleecem sv. růžovým, béžovým, sv. šedým nebo černým

Podložky: UNI (rozměry uvedeny v popise produktu). Podšití fleecem sv. růžovým, béžovým, sv. šedým nebo černým

Podložky s připínací dekou: UNI (rozměry uvedeny v popise produktu). Podšití fleecem sv. růžovým, béžovým, sv. šedým nebo černým. Sherpa beránek, velur šedý a černý.

 

Materiály na podšití podložek, dek a fusaků:

 

Jednobarevné úplety:

 

 

UNI a chlapecké úplety:

Dívčí úplety: